Atakent mahallesi Reşitpaşa Caddesi No:24/2

Hakkımızda

Aris Ezgi Doğan firması olarak kişisel bakım sektörü içerisinde yer almaktayız. Aris güzellik merkezi olarak sürekli kendimizi yenileyerek siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli, güvenilir, sağlıklı hizmet verme çabası içinde olup siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini önemsemekteyiz.

Aris Ezgi Doğan olarak yılların vermiş olduğu tecrübelerimiz sonucu sizlerin memnuniyeti için işimizi severek ve büyük bir heyecanla yapmaktayız. Yaptığımız iş ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde, cevap vermek ve aynı zamanda müşterilerimizin sağlıklı, kaliteli hizmetlerimizden yararlanması için sizlere hizmetimizi sunmaktayız.

Kişisel bakım sektöründe lider firma olmayı benimsediğimiz için hizmet sunduğumuz bütün müşterilerimiz ve firmalar için yenilikçi, sağlık düzeyini ön planda tutan, kullanılan bütün kimyasal malzemelerimizin insan sağlığı açısından hiçbir yan etkisi olmayan ürünleri kullanmaktayız. Dürüst, güler yüzlü ve işinde tecrübeli olan personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize Aris Ezgi Doğan olarak hizmet vermekteyiz.

Aris Ezgi Doğan olarak siz değerli müşterilerimizin bizleri tercih ettiğiniz sizlere sonsuz mutluluğumuzu dile getirmek isteriz. Aris güzellik merkezi olarak amacımız bulunduğumuz sektörde daha çok kesime ve kitleye hitap etmek olacaktır. Her gün değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek ilkel yöntemlerden sıyrılıp teknolojiyi takip etmekteyiz. Böylelikle daha çok zaman ve kolay uygulanabilir işlemler ile sizleri karşılamaktayız.

Şubemiz

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitede, son teknolojiye sahip bir güzellik merkezidir. Operasyonlarımızda kullanılan teknikler alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.

  • Ücretsiz (randevulu) ön görüşme
  • Ücretsiz (randevulu) deneme seansları
  • Elden taksit imkanı
  • Ücretsiz ( cihaz destekli) cilt analizleri

Ekibimiz

Şeyma Nargül

Uzman

Tuğçe Demirbaş

Uzman

Sena Bostancı

Uzman

Begüm Baliç

Uzman

Kübra Çavdar

Uzman

Damla Şen

Uzman

Seda Ersan

Uzman

Simge Turan

Uzman

Kevser Gümüş

Uzman

Seda Kurtal

Uzman

Berfin Yazılıtaş

Halk ve İlişkiler

Gönül Dinç

Halk ve İlişkiler

Deniz Gündoğdu

Halk ve İlişkiler

Emine Şahin

Resepsiyon

Sanem Çoban

Resepsiyon

Nisa Atan

Resepsiyon

İlayda Sezgin

Muhasebe