Buz Lazer Soprano Platium

Buz Lazer, lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir. 810nm dalga boyunda bir diode lazer teknolojisiyle çalışır. Diod lazer teknolojisi ile hizmet veren Buz Lazer cihazlarıyla yapılan epilasyon son yıllarda en fazla tercih edilen uygulamalardan biridir. Bunun en önemli sebebi Buz Lazer ila ağrısız, acısız bir epilasyon yapılmasıdır.

Buz lazer epilasyonun avantajları nelerdir?

Buz lazerin diğer epilasyon sistemlerine göre birçok avantajı bulunmaktadır. Mesela diğer lazer sistemleriyle saatler süren tüm vücut epilasyonu Buz Lazer ile sadece 30 dakika da tamamlanıyor. Böylede kısa sürede etkili sonuçlar elde edilebiliyor. Daha kısa sürede istenmeyen tüylerinizden kurtulmayı mümkün kılıyor.

Buz lazer epilasyon acısız mıdır?

Buz lazer diğer lazer epilasyon sitemlerinde göre acısız ve ağrısı olmayan bir uygulamadır. Buz tutan başlığı ile Buz Lazer özellikle acı eşiği düşük, lazer epilasyon yaptırmaktan korkanlar için oldukça konforlu bir uygulamadır. Acı eşiği düşük insanların rahatlıkla ve kısa sürede etkili sonuç alabilmesi mümkündür.

Buz lazer epilasyon ile her cilt tipine uygulama yapılabilir mi?

Diğer epilasyon uygulamalarında koyu cilt tipine sahip olan insanlara yapılamayan işlem buz lazer ile rahatlıkla yapılabilmektedir. Özellikle Koyu cilt tonuna sahip olanlar Buz Lazer ile tüylerinden kurtulup pürüzsüz bir cilde sahip olabilirler. Buz Lazer ile yazın lazer epilasyon yapılmaz kuralı da tarihe karışıyor. Yazın bronzlaşmış cilde de rahatlıkla Buz Lazer uygulaması yapılabilir. Buz Lazer epilasyonun yüz başlığı ile yüz bölgesindeki tüylerde de etkili sonuçlar alınıyor. Her mevsim yapılabiliyor olması ile de seanlarınıza ara vermeden istenmeyen tüylerden kurtulmayı mümkün kılıyor.

Buz lazer epilasyon uygulaması nasıl yapılır?

Buz Lazer epilasyon cihazı saniyede 10 atış yapması, bu hızla hizmet vermesi acıya ve yanma sorununa çözüm sunmaktadır. Buz Lazer ile epilasyon cildinize masaj yapar gibi uygulanır. Uygulama esnasında acı ağrı hissetmezsiniz ve cilt yanma ve lekelenmeleri gibi bir sorunla karşılaşmazsınız. Cihazın soğutucu özelliğiyle sizlere acısız, ağrısız, yanıksız ve cildinize lekesiz bir epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Bu uygulama sadece ülkemizde değil tüm dünyada yapılmakta ve başarılı sonuçlar alınmaktadır. Buz Lazer epilasyon tüm cilt rengi ve kıl köküne uygun yapısı ile kısa sürelerde etkili sonuçlar almayı mümkün kılmaktadır. Açık renkli tüylerde bile etkili sonuçlar alınabilmektedir.